Doğru Parfümü Nasıl Seçersiniz?

DOĞRU PARFÜMÜ NASIL SEÇERSİNİZ?

Doğru parfümü seçmenin ne kadar zor olduğunu iyi biliyoruz. Ancak uzmanlar bu konuda yardımcı olmak için uzun yıllardır çalışmalar yapıyor. Royal Platinum olarak bu konuyu inceledik.

Bir parfümün fanatiği ya da kokularla yeni tanışan birisi olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve sizin için doğru olan parfümü bulabilmek bazen göz korkutan bir deneyim olabilir. Önünüzde duran parfüm dolu rafta ki kokular hakkında tek edinebileceğiniz bilgi, o parfümün şişe tasarımıdır. Tester ile işinizi kolaylaştırabilir, merak ettiğiniz ve ilginizi çekebilecek kokular hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Birçok parfüm seçeneği ve uzman ekibinin çalışmaları sonucu ortaya çıkan harika Royal Platinum kokularını, açık parfüm bayilik modeli ile Türkiye’nin birçok noktasında bulabilirsiniz
Sevebileceğiniz bir koku sizin bir parçanız gibi olabilir ve insanlar sizi bu kokuyla özdeşleştirebilirler. Ama bu kokuyu nasıl bulursunuz?

ARAŞTIRMA YAPIN

Araştırma yapmaya başlamak için en uygun yer burnunuzdur. Günlük hayatınızı düşünün. Hangi kokuları çok seviyorsunuz? Kokular konusunda yeniyseniz, vücudunuzda kullandığınız ürünleri ve yaşamınızda zevk aldığınız diğer özel kokuları düşünmelisiniz. Banyoda hoşunuza giden şampuanınız, yıkanan çamaşır sonrası hoşunuza giden yumuşatıcı kokusu ya da içtiğiniz sigarada ki tütünün kokusu bile olabilir. Bu örneklerin hepsi ideal kokunuzu bulabilmek için harika bir başlangıç olabilir. Sevdiğiniz ürünlerde ki kokuları onlara yakın parfüm notalarında arayabilirsiniz.

TESTER DOĞRU KOKU İÇİN İYİ BİR REFERANSTIR

Sizin için doğru kokuyu bulabilmenin en iyi yolu onu denemekten geçer. Bilek, dirsek ya da vücudunuzun sıcaklık veren nabız noktaları bunu denemek için en iyi noktalardır. Buraya uyguladığınız parfümün gerçek kokusunu rahat bir şekilde algılayabilirsiniz. Bir parfümün en üst notaları tam anlamıyla 15-30 dk. içinde tükeniyorsa bu sizin için iyi bir parfüm olma şansını yitirmiştir. Kokunun özü, kullanıcının kimyasına karıştıktan sonra ortaya çıkar ve doğal olarak bu süreç saniyeler içinde gerçekleşmez. Ayrıca çevresel faktörler (farklı ortamlar, hava durumu, vs.) bile kokunuzun üzerinizde nasıl duracağı konusunda size bir fikir verecektir.

Royal Platinum, yüzlerce farklı koku seçeneği ve bu kokuları deneyebileceğiniz testerları ile Türkiye’nin birçok noktasında, açık parfüm bayilik modeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Start Chat
Hello, how can we help you with dealership transactions ?
Powered by