En İyi Açık Parfüm Markası

En iyi açık parfüm markası hangisi? sorusuna cevap vermeden önce Royal Platinum hakkında bilinenler ve bilinmeyenler ilgili bilgileri geçtiğimiz bu makalede, açık parfüm ve bayilik modelleri ile ilgili bilgilere yer verdik.

Royal Platinum markası, Kocaeli şehrinde 2014 yılında yolculuğuna başladı. Açık parfüm sektörüne yeni bir vizyon ve marka anlayışı getiren Royal Platinum, sunduğu birbirinden güzel koku ve parfümleri ile tüm Türkiye genelinde hatırı sayılır bir müşteri kitlesi tarafından beğeniyle karşılanmıştır.

Farklı dinamizmi ve yenilikçi franchising sistemi ile hem iş ortaklarına hem de müşterilerine, en kaliteli koku ve parfümlerin sunulduğu bir sistem oluşturmuştur. Konsept mağaza tasarımlarından, farklı ürün seçeneklerine kadar, profesyonel bir bakış açısı ile oluşturulan Royal Platinum markası, Türkiye’nin birçok yerinde mağaza sayısını günden güne arttırmaktadır.

Franchasing bayilik sistemi ile hedef kitle ihtiyaçlarına yönelik ürünler oluşturulan Royal Platinum markası, kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Mağazaların ihtiyacı olan görsel ve tasarımsal desteğin yanı sıra Royal Platinum ekibinin özenle hazırladığı mobilya desteği ile iş ortaklarının her zaman yanında olmaya devam etmektedir.

Start Chat
Hello, how can we help you with dealership transactions ?
Powered by