Yatırımcılar İçin Açık Parfüm Bayilik Modeli

YATIRIMCILAR İÇİN AÇIK PARFÜM BAYİLİK MODELİ

Dünya’da küresel ölçekte parfüm pazarının büyüklüğü 70 Milyar $’lık bir hacim ile daha da büyümeye devam etmektedir. Türkiye’de açık parfüm bayilik modelinin başarılı örnekleri arasında yer alan Royal Platinum, bu yılda yatırımcılara ve yatırım yapmak isteyenlere sunulan farklı ve kazançlı bayilik modeli ile beklentileri yükseltecek.

Kokularla aranızın iyi olduğunu düşünüyor ve bu sektörde kendinize bir yer edinmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Açık parfüm bayilik modeli ile ilginç ve kazançlı fırsatlar yakalayabilir, Royal Platinum’un yaratıcı ve tasarım odaklı konseptleri ile kendi yerinizi işletmeye başlayabilirsiniz. Reklam, tanıtım ve pazarlama ile ilgili bütün detaylar Royal Platinum markasının deneyimli ekibinin ellerinde olacaktır. Yatırım konusunda kafa karışıklığı yaşamayacağınız bir çalışma deneyimi sizleri bekliyor. Şimdi bu modelin detaylarına bakalım.

MAĞAZA SEÇİMİ

Royal Platinum, açık parfüm bayilik modeli ile sizlere iki farklı mağaza konsepti sunmaktadır.

Cadde Konsepti, şehirlerin sosyal yaşam alanlarında ve kalabalık noktalarında bulunması öngörülen bu konsept için 15-40m2 aralığında bir mağaza içi tasarım konsepti Royal Platinum tarafından belirlenmiştir.

Diğer bir konsept ise AVM Kiosk konseptidir. Bu konseptte, AVM’lerin önemli noktalarında 4-8 m2 büyüklüğe sahip bir alan yeterli olacaktır. Yine tasarım konsepti Royal Platinum tarafından belirlenmiştir. AVM Kiosk ve Cadde Konsepti için belirlenen tasarımları dilerseniz kendiniz yaptırabilir, dilerseniz firmamızın uzman mobilya departmanından destek isteyebilirsiniz.

SATIŞ STRATEJİSİ

Açık parfüm bayilik modeli ile Royal Platinum tarafından belirlenen mağaza konseptlerinden kendinize uygun mağaza alanı seçiminizden sonra satışınız ve ürünlerinizi pazarlama gibi çabaları üstlenmezsiniz.
Royal Platinum markası; hazır müşteri kitlesi, sosyal medya kampanyaları, internet reklamları ve sürekli güncellenen ürün yelpazesi gibi satış stratejisini tamamlayan bütün işleri sizin adınıza yapar ve size sadece hedef kitlesi belli ve sürekli artmakta olan müşterilerinize mutlu satışlar yapma işi kalır.

Ürün yelpazenizde stoklarınızın azalması durumunda telaşa kapılmanıza gerek yok. Satış departmanımızı istediğiniz ürünler ile ilgili bilgilendirdikten sonra en kısa sürede mağaza kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Start Chat
Hello, how can we help you with dealership transactions ?
Powered by